Turkcell Süper Kupa’nın En İyi Oyuncusu BiP İle Belirlenecek

İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı’nda 30 Temmuz Cumartesi günü oynanacak Turkcell Süper Kupa maçının en iyi oyuncusu, BiP üzerinden belirlenecek. 

Son şampiyon Trabzonspor ile son Ziraat Türkiye Kupası kazananı Demir Grup Sivasspor’u karşı karşıya getirecek mücadelede, karşılaşmanın son dakikalarında özel olarak BiP’te yer alacak oylama, ‘Turkcell Süper Kupa’ kanalından kullanıcılara açılacak. Kupa seremonisine kadar sürecek canlı oylama, BiP kullanan futbolseverlerin uygulama içerisinde görebilecekleri bir anket üzerinden gerçekleştirilecek. En çok oyu alan oyuncu hem BiP ‘Turkcell Süper Kupa’ kanalından duyurulacak hem de kupa seremonisinde ödülünü alacak. 

Kullanıcılar oylamayı nasıl yapacak?

Oylama yalnızca BiP kullanıcılarına özel olacak. Kullanıcılar, maçın son dakikalarında sınırlı süre açık kalacak ‘Turkcell Süper Kupa’ oylamasına katılabilecekler. Oylamaya katılabilmek için kanalda yer alan sohbet bölümüne ‘anket’ yazılması yeterli olacak ve belirlenmiş 6 aday oyuncu içinden istenilen oyuncu oylayabilecek. Aday oyunculardan en çok kullanıcının oyunu alan futbolcu, Turkcell Süper Kupa Maçın Oyuncusu ödülünün de sahibi olacak. 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.