Tyler Boyd Sivas’a Geldi

Demir Grup Sivasspor’umuzun, yeni transferi Tyler Boyd, Sivas’a geldi.

2020-2021 sezonunun sonuna kadar kiralanması konusunda Beşiktaş ile anlaşmaya vardığımız ve dün resmi sözleşmeye imza atan Tyler Boyd, bugün Sivas’a geldi.

Kulüp tesislerimizde Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Başkan Yardımcımız Mehmet Oflaz ve As Başkanımız Faruk Taşseten ile tanışan Tyler Boyd, daha sonra takımla bir araya geldi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, transferin hayırlı olmasını dileyerek, “Bir açığımızı kapattık. Ligde istediğimiz sonuçları alamadık ama pandeminin en başından beri en fazla etkilenen kulüp olduk. Maalesef UEFA grubundan da çıkamadık bu yüzden. Onun sarsıntısı bu güne kadar sürdü. Bundan sonra Tyler Boyd ile daha güçlenerek açığımızı kapatacağız. 3 maç kazanarak Ziraat Türkiye Kupası’nı da kazanma şansımız var. Onda da katkılarının olacağını düşünüyorum. Güzel bir ikinci yarı geçireceğimizi düşünüyorum. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Tyler Boyd ise, Demir Grup Sivasspor’umuz ile tekrar patlama yapacağına inandığını belirterek, “Takımın başarılı olmasında ben de faydalı olacağım. Bundan sonra daha da başarılı olacağız ve buna ben de katkı sunacağım.” şeklinde konuştu.

Boyd, kırmızı beyazlı ekibimizde 99 numaralı formayı giyecek.

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.