EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Fotoğraf Galeri > UEFA Avrupa Ligi’nde Rakibimiz Belli Oldu
UEFA Avrupa Ligi’nde Rakibimiz Belli Oldu
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/3-1-1024x794.jpg)
Ülkemizi bu sezon UEFA Avrupa Ligi’nde temsil edecek Demir Grup Sivasspor’umuzun rakibi belli oldu.
Avrupa futbolunun en önemli organizasyonlarından biri olan UEFA Avrupa Ligi’nde play-off eşleşmeleri, İsviçre’nin Nyon kentindeki UEFA genel merkezinde düzenlenen kura törenleriyle belli oldu.
UEFA Avrupa Ligi’ne play-off turundan başlayan takımımız bu turda İsveç ekibi Malmö ile Lüksemburg temsilcisi F91 Dudelange maçının galibiyle eşleşecek.