Uğur Çiftçi 4 Yıllık Yeni Sözleşmeye İmza Attı

A takım kaptanlarımızdan Uğur Çiftçi’nin 30 Haziran 2023 tarihinde sona erecek sözleşmesinin 4 yıl daha uzatılması konusunda sporcumuzla anlaşmaya varıldı.

Kulüp tesislerimizde Başkanımız Mecnun Otyakmaz ile bir araya gelen Uğur Çiftçi, kendisini 4 yıl daha Demir Grup Sivasspor’umuza başlayan sözleşmeye imza attı.

Kırmızı-beyazlı ekibimizin sezonu Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanarak bitirdiğini anımsatan Başkanımız Otyakmaz, “Taraftarlar sevinirken yönetim olarak transferlere ağırlık vermek durumundayız. İlk sözleşmemizi de sözleşmesinin bitimine 1 yıl kala Uğur Çiftçi ile uzatmak yönünde karar aldık.” dedi.

Otyakmaz, sözleşmenin hayırlı olmasını dileyerek, “İnşallah burada futbolu bırakacak şekilde, unutulmaz takım kaptanları arasında yer alacak bir birlikteliğimiz olur.” diye konuştu.

Uğur Çiftçi ise, “Bana güvenen kulüp başkanımıza, yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bu forma altında kanımın son damlasına kadar savaşacağıma söz veriyorum.” ifadelerini kullandı.

Sözleşmesini uzattığı için mutlu olduğunu vurgulayan Uğur Çiftçi, uzun yıllar Sivasspor forması giymek istediğini belirtti.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.