Uros Radakovic: Adaptasyonum İyi Gidiyor

Yeni transferimiz Uros Radakovic, “Burada Dorde Nikolic ve Mijo Caktas gibi arkadaşlarım var. Diğer arkadaşlarım da beni içtenlikle kabul ettiler. Adaptasyonum iyi gidiyor. Çalışmalarımıza da devam ediyoruz.” dedi.

Yeni transferimiz Uros Radakovic, bugün gerçekleştirdiğimiz antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Kulübümüze adaptasyonun kolay olduğunu söyleyen Radakovic, “Öncelikle teşekkür ediyorum. Burada Dorde Nikolic ve Mijo Caktas gibi arkadaşlarım var. Diğer arkadaşlarım da beni içtenlikle kabul ettiler. Adaptasyonum iyi gidiyor. Çalışmalarımıza da devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Kulübümüzün hedefleri olan bir takım olduğunu söyleyen Radakovic, “Avrupa hedefimiz var. Öncelikle adım adım hedeflerimize gitmemiz gerekiyor. Maç maç düşünmemiz gerekiyor. Umarım adım adım giderek hedeflerimize ulaşabiliriz. Takıma yardımcı olmak istiyorum. Tabii ki Avrupa yolunda takım için elimden gelenin en iyisini yapıp takımımızı ve kendimi bu hedefe taşımak istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.