Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı

Demir Grup Sivasspor’umuzun 2023-2024 sezonunda giyeceği formalar taraftarımızın beğenisine sunuldu.

Tony Montana tarafından hazırlanan çubuklu, kırmızı ve beyaz formamız Sivas Kongre Müzesi bahçesinde düzenlenen programla tanıtıldı.

Programa Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, il protokolü, Başkanımız Mecnun Otyakmaz ile yönetim kurulu üyelerimiz, teknik heyetimiz, futbolcularımız ve çok sayıda Sivasspor taraftarı katıldı.

Etkinlikte konuşan Valimiz Şimşek, “Kuşkusuz Sivasspor’umuz, kentin birlik ve beraberliğine, ekonomisine, turizmine, spor alt yapısına ve daha birçok sektörüne olumlu katkılar sunuyor. Yiğidolarımızın şehrimizin takımını yalnız bırakmamasını arzuluyoruz. Yeni sezon formaları takımımıza hayırlı olsun.” dedi.

Belediye Başkanı Bilgin de, “Göz bebeğimiz, hepimizin ortak sevdası, gururumuz Sivasspor’umuzun yeni sezon formaları hayırlı olsun. Ben inanıyorum ki yeni sezonda daha güçlü bir Sivasspor izleyeceğiz.” dedi.

Başkanı Mecnun Otyakmaz ise, “17 Haziran’da yapmış olduğumuz genel kurul neticesinde bir karar almıştık. ‘Genç, dinamik, yeni bir yönetim kurulu oluşturacağız ve taraftarımızın istediği bütün taleplerin hepsini yerine getirmeye gayret edeceğiz’ diye ve böylece taraftarlarımız baştan beri bir forma tasarımında etkili olmak istiyorlardı. Bununla ilgili hemen bir yarışma programı düzenleyerek turkuaz formalarımızı taraftarımıza yaptırdık. Bu genel kurulda vermiş olduğumuz bütün sözlerin hepsini tek tek yerine getireceğiz. Bundan da eminiz sizler bize her türlü destek vereceksiniz. Bu formaları sizlere buluşturmak için çok emekleri var. Önümüzdeki sezon için de başarılar diliyorum. Onlara inandığımızı, güvendiğimizi bir kez daha sizlerin huzurunuzda tekrar etmek istiyorum” dedi.

Daha sonra Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Sivas Valisi Yılmaz Şimşek’e, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’e ve il protokolüne yeni sezon formalarını takdim etti.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.