Yiğido’nun Antalya Günlüğü – 04 Aralık Öğlen

Katar’da düzenlenen 2022 FIFA Dünya Kupası nedeniyle lige verilen arada Antalya Belek’te çalışmalarını sürdüren Demir Grup Sivasspor’umuz bugün öğlen yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.

Partizani ile oynadığımız hazırlık maçının ardından bir gün izin yapan Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı günün ilk çalışmasıyla hazırlıklarına devam etti.

Kampın 9’uncu gününde Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde Fanatic Tour Sports Center’da gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra 5’e 2 top kapma, pas ve pres çalışması yapan takımımız, ardından çabukluk koşuları yaptı. Antrenman geniş alan pas çalışması ve yarım sahada yapılan çift kale maçla sona erdi.

Kalecilerimiz Ali Şaşal Vural, Muammer Yıldırım, Emre Satılmış ve Baver Kuçkar ise kaleci antrenörümüz Zafer Özgültekin yönetiminde takımdan ayrı çalıştı.

Takımımız akşam saat 17.00’de yapacağı günün ikinci çalışmasıyla hazırlıklarına devam edecek.

Demir Grup Sivasspor’umuz kamptaki ikinci hazırlık maçında yarın saat 12.00’de Fanatic Tour Sports Center’da Letonya Ligi ekibi FK Liepaja ile karşılaşacak.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.