EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Futbol A Takım > Yiğido’nun Avusturya Günlüğü – 16 Temmuz
Yiğido’nun Avusturya Günlüğü – 16 Temmuz
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/07/SVAS7477-1024x761.jpg)
2022-2023 sezonu öncesi kamp çalışmaları için bugün Avusturya’ya gelen Demir Grup Sivasspor’umuz, yaptığı antrenmanla ikinci etap kamp çalışmalarına başladı.
Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde yerel saat ile 18.30’da başlayan antrenman 1 saat sürdü. Stegersbach kasabasında ısınma hareketleriyle başlayan idman, dayanıklılık koşusuyla devam etti. Antrenman 5’e 2 top kapma pas ve pres çalışmasıyla sona erdi.
Kampa futbolcumuz Max Gradel de katıldı.
Takımımız yarın yapacağı antrenmanla yeni sezon hazırlıklarına devam edecek.
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/07/SVAS7477-1024x761.jpg)