EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Fotoğraf Galeri > Yiğido’nun Bolu Günlüğü – 14 Temmuz
Yiğido’nun Bolu Günlüğü – 14 Temmuz
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2021/07/SVAS8694-1024x844.jpg)
Demir Grup Sivasspor’umuz, 2021-2022 sezonu öncesi kamp çalışmalarına bugün öğlen yaptığı antrenmanla devam etti.
Kırmızı-beyazlı ekibimiz, yeni sezon hazırlıkları kapsamında kampın 13’üncü gününde Bolu’nun Gerede ilçesindeki Kaya Green Park’ta öğlen saatlerinde günün tek antrenmanını gerçekleştirdi.
Saat 11.00’de başlayan antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan idman, 5’e 2 top kapma, pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ardından dayanıklılık koşusu ve geniş alan çok pas çalışması yapan ekibimiz, son bölümde ise çift kale maç yaptı.
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2021/07/SVAS8694-1024x844.jpg)