EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Futbol > Yukatel Denizlispor Maçını Erkan Özdamar Yönetecek
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/SVAS9028-1024x757.jpg)
Süper Lig’de Demir Grup Sivasspor’umuz ile Yukatel Denizlispor arasında oynanacak mücadelede hakem Erkan Özdamar görev yapacak.
Süper Lig’de 16. hafta maçlarında görev yapacak hakemler açıklandı. Buna göre; Demir Grup Sivasspor’umuz ile Yukatel Denizlispor arasında 02 Ocak Cumartesi günü saat 13.30’da Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda oynanacak mücadelede Ankara bölgesi üst klasman hakemlerinden Erkan Özdamar düdük çalacak.
Özdamar’ın yardımcılıklarını ise; Abdullah Bora Özkara (1. Yardımcı Hakem), Mustafa Sönmez (2. Yardımcı Hakem) ve Burak Pakkan (Dördüncü Hakem) yapacak.