EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Futbol > Yukatel Kayserispor Maçını Ümit Öztürk Yönetecek
Yukatel Kayserispor Maçını Ümit Öztürk Yönetecek
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2021/12/SVAS4169-1024x865.jpg)
Yukatel Kayserispor ile Demir Grup Sivasspor’umuz arasında oynanacak mücadelede hakem Ümit Öztürk görev yapacak.
Spor Toto Süper Lig’de 19. hafta maçlarında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre; Yukatel Kayserispor ile Demir Grup Sivasspor’umuz arasında 27 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de Kadir Has Stadyumu’nda oynanacak mücadelede hakem Ümit Öztürk görev yapacak.
Öztürk’ün yardımcılıklarını ise; Abdullah Bora Özkara (1. Yardımcı Hakem), Mehmet Emin Tuğral (2. Yardımcı Hakem) ve Yiğit Arslan (Dördüncü Hakem) yapacak.