Ziraat Türkiye Kupası’nda Rakibimiz F. Karagümrük

Demir Grup Sivasspor’umuz Ziraat Türkiye Kupası’nda Vavacars Fatih Karagümrük ile eşleşti.

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek ve yarı final kura çekimi yapıldı. Kupaya 5. turdan dahil olan ve Ankaragücü’nü 2-1 mağlup ederek adını son 16 turuna yazdıran Demir Grup Sivasspor’umuz, bu turda ise Royal Hastanesi Bandırmaspor ile eşleşmişti. Yiğidolarımız rakibi 4-2 mağlup ederek adını çeyrek finale yazdıran ekip oldu.

Bugün Turkuvaz Medya Merkezi’nde gerçekleştirilen kura çekiminde takımımız İstanbul temsilcisi Vavacars Fatih Karagümrük ile eşleşti.

Tek maç eleme usulüne göre oynanacak olan çeyrek final müsabakaları sonucu tur atlayan takımlar çift maç eleme usulüne göre yapılacak olan yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

Çeyrek final müsabakaları 1, 2 ve 3 Mart’ta, Yarı Final 1. maçları 19, 20 veya 21 Nisan, yarı final 2. maçları ise 10, 11 veya 12 Mayıs tarihlerinde oynanacak. Ziraat Türkiye Kupası’nda sezon başında yapılan düzenleme gereği, çift maç usulüne göre oynanacak yarı final müsabakalarında deplasman golü kuralı uygulanmayacak.

Kura çekiminde kulübümüzü As Başkanımız Serkan Aydın temsil etti.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.