Ziya Erdal: Üst Sıralarda Yer Edinmek İstiyoruz

Ziya Erdal, “Bir an önce puanları toplayıp kendimizde üst sıralarda yer edinmek istiyoruz. Onun için çalışmalarımıza başladık. İnşallah Karagümrük maçını da iyi bitirip bir an önce güvenli bölgeye gitmek istiyoruz” dedi.

Takım kaptanınız Ziya Erdal, bugün gerçekleştirdiğimiz antrenmanda mensuplarına açıklamada bulundu.

Vavacars Fatih Karagümrük ile oynayacağımız maçı değerlendirerek sözlerine başlayan Erdal, “Zor maç, ligin boyu da kısalıyor. Bir an önce puanları toplayıp kendimizde üst sıralarda yer edinmek istiyoruz. Onun için çalışmalarımıza başladık. Adana Demirspor maçından sonra bir tatil vardı. Çalışmalarımıza başladık. İnşallah Karagümrük maçını da iyi bitirip bir an önce güvenli bölgeye gitmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir gazetecinin, “Puan durumunda diğer takımların puanı size çok yakın. Bu herhangi bir strese yol açıyor mu?” sorusuna Erdal,

“Evet puan olarak çok yakın ama çok takım var. Strese yol açmıyor kesinlikle. Bu sene gerçekten ligin beşincisi ile sonuncusu arasında bir oyun anlamında bir fark yok. O gün kim çok istiyorsa ve kim motiveyse o kazanıyor. Takımda düşme korkusu yok. Şu an takımımızda öyle bir düşünce yok. Öyle bir şeyi aklımızdan geçirmiyoruz. Kalan maçlarda puanların hepsine talibiz. Ligi inşallah iyi bir yerde bitiririz diye düşünüyorum ama kesinlikle takımın aklında böyle bir korku yok.” diye cevap verdi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.